ĮDOMIOS IR NAUDINGOS

Edukacijos moksleiviams

Papildykite moksleivių žinių bagažą užregistruodami juos į smagias bei naudingas edukacijas, kurių metų ugdomas vaikų kūrybiškumas, sąmoningumas, bendravimas, o po užsiėmimų vaikai taip pat turi galimybę pašėlti parke!

Edukacijų programos

Išsirinkite ir rezervuokite edukacijas Kultūros paso sistemoje, telefonu 8 685 11764 arba elektroniniu paštu dino@dino.lt

Atrask dinozaurą

atraskd

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 45-60 min

Dalyvių amžius: neribotas

Dalyvių skaičius: iki 45 moksleivių vienu metu

Kaina: 10 € mokiniui (tik už molio lenteles, kurios lieka vaikams)

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Siekdami vaikams padėti pažinti paslaptingą dinozaurų pasaulį ir paleontologijos mokslą, kviečiame į edukaciją „Atrask dinozaurą“, kurios metu mokiai skaptuos molio lentelę ir ieškos dinozauro fosilijos.

Fosilija yra reikšmingiausia archeologinio paveldo dalis, dėka kurios tyrinėjimo, mokslininkai atskleidė žemės gyvybės istoriją ir evoliucijos procesą. Edukacija „Atrask dinozaurą“ susideda iš trijų dalių: teorinės, patyriminės ir praktinės.

Teorinės ir patyriminės edukacijos dalių metu (trukmė – iki 15 min.) edukatorius supažindins vaikus su įdomiausiais faktais apie dinozaurus. Atviros diskusijos metu dalyviai gilinsis į mėsėdžių bei žolėdžių dinozaurų skirtumus, ieškos panašumų tarp dinozaurų ir jų palikuonių paukščių, apžiūrinėdami parke esančius dinozaurus, judančius, skleidžiančius garsus ir fiziniais išmatavimais atitinkančius anksčiau gyvenusius „baisiuosius driežus“.

Praktinėje edukacijos „Atrask dinozaurą“ dalyje (trukmė – 30 min.) edukatorius supažindins vaikus su paleontologo profesija, jo darbo įrankiais, pagrindinėmis skaptavimo taisyklėmis ir specifika, fosilijos teoriniu apibrėžimu. Skaptuodami molio lenteles bei ieškodami dinozauro fosilijos vaikai praktiškai atras kelis žemės sluoksnius: molį ir smėlį, individualiai rinksis geriausią skaptavimo strategiją.

Mokiniai ras vieną iš 4 keturių dinozaurų griaučių fosilijų: tiranozauro, stegozauro, triceratopso arba branchiozauro. Skaptavimo patirtis formuos dalyvių kritinį mąstymą, lavins kruopštumą, atsakingumą, stiprins kultūrinį sąmoningumą. Išskaptuota fosilija atitenka vaikams. Šis praktinis darbo rezultatas motyvuos vaikus grįžus namo pasidalinti su tėvais žiniomis apie dinozaurus, paleontologiją, kas padės dar geriau įsisavinti per edukaciją išgirstą informaciją.

Beržų giraitės paslaptys

bgp

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 2-5 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu

Kaina: 7 € mokiniui

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Siekdami vaikams padėti sulėtėti, prisijaukinti tylą ir supažindinti juos su beržu, kaip vienu iš gamtoje esančiu ir lengvai prieinamu ramybės terapeutu, parke esančiame beržynėlyje kviesime vaikus sustoti. Vaikų klasę edukatorius nuves į Radailių parke esantį beržynėlį, kur juos kvies prisėsti ant juodos ir baltos spalvos kėdžių, atitinkančių pagrindines beržo kamieno spalvas.

Edukatorius informuos dalyvius apie kėdžių apačioje priklijuotus skirtingus klausimus, kurių atsakymai bus tarsi bilietas į patyriminį ir praktinį edukacijos etapą.

Edukaciją sudaro 3 dalys: teorinė, patyriminė ir praktinė. Teorinės edukacijos dalyje vaikai supažindinami su beržo reikšme lietuvių mitologijoje, liaudies kūryboje ir medicinoje.

Patyriminėje dalyje vaikai tyrinės fizines beržo savybes: kuo jis kvepia, kokį pojūtį sukelia būnant šalia, ragaus kokio skonio beržų pumpurų ir lapų arbata. Užrištomis akimis bandys atspėti iš 3 skirtingų medžių lapų arbatų (ąžuolo, liepos, beržo), kuri yra beržo lapų.

Praktinėje dalyje iš beržo šakelės vaikai gamins sapnų gaudyklę ir ieškos lietuvių ir indėnų papročių panašumų, o jų išties esama. Lietuviai pagonybės laikais tikėjo, kad švelniai mušant beržo šakele, iš žmonių ar gyvūnų buvo varomas velnias. Aprišta raudona juostelė aplink stiebą ar šakelę irgi gelbėdavo nuo šios piktosios dvasios. Lopšeliai buvo daromi iš beržų medienos ir turėjo apsaugoti kūdikėlių tyrumą. Tuo tarpu vienas iš Amerikos indėnų apsauginių ritualų – sapnų gaudyklės gaminimas, kurios buvo labai reikšmingos vaikams, nes jas kabindavo prie vaiko lopšio, siekiant apsaugoti jį nuo blogų sapnų. Dviejų kultūrų sugretinimas ir parelių ieškojimas, lavins dalyvių kritinį mąstymą, o praktinė sapnų gaudyklės gamyba – kūrybiškumą.

Edukaciją užbaigs apsilankymas pas triušiukus, alpakas ir oželius, kuriuos vaikai maitins ir glostys.

Išsami pažintis su beržo medžiu, parko berželių ir gyvūnų terapija, padės formuoti vaikų kultūrinį sąmoningumą apie gamtoje vykstančius procesus.

Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?

kdvk

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 90 min

Dalyvių amžius: 1-6 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: iki 40 moksleivių vienu metu

Kaina: 7 € mokiniui (tik už dinozauro kiaušinį, kuris lieka vaikams)

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Tai kas pirma – kiaušinis, višta ar visgi dinozauras? Ar tikrai manote, kad žinote atsakymą į šį seniai sklandomą klausimą? Siūlome užsisakyti edukaciją „Kiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?“ ir kartu leistis kelionei laiku prieš milijonus metų.

Edukacijos metu vaikai sužinos apie evoliucijos kaitą, apie vištų protėvius – dinozaurus, apie archeologinį paveldą. Užsiėmimo metu bus pateiktos šešios dinozaurų savybės snaudžiančios vištų genuose, kaip mokslininkai teigia – vištos genome vis dar tebėra daug dinozauro DNR. Tad vaikams pateikiama ne tik sausa istorija apie pasaulio formavimą ir tuo metu egzistavusius gyvius, bet ir įdomūs faktai, kurie suteikia vaikams pažinimo džiaugsmą, sąmoningumą ir kūrybingumą.

Faktai pateikiami vaikų kalba, kaip pavyzdžiui – dinozauro smegenys buvo riešuto dydžio ir jie nebuvo labai protingi, arba kad rijo akmenis, norėdami suvirškinti maistą skrandyje, ar kad dantys buvo banano dydžio. Keliausime kartu į praeitį – į triaso, juros bei kreidos periodus ir susitiksime įspūdingiausius priešistorės dinozaurus, augalus ir gyvūnus.

Tyrinėsime priešistorinį pasaulį per potyrius, per vaizduotę ir praktinius užsiėmimus. Archeologinis paveldas mums suteikia galimybę susipažinti su žemėje paslėptais lobiais, vienas iš jų – suakmenėjusiais dinozaurų kiaušiniais, kurie įrodo, kad ir didieji mūsų ropliai – dinozaurai dėjo kiaušinius.

Užsiėmimo metu moksleiviai skaptuos kiaušinius, ieškos dinozaurų embrionų. Darbas reikalauja kruopštumo, atsakomybės ir kūrybos. Taip pat užsiėmimo metu pastebimas nuostabus mokinių betarpiškas padėjimas savo draugams – kam nesiseka, padėti, ar kartu pasiekti norimą rezultatą.

Didžiausia paskata – kad atrastą embrioną, vaikai gali parsinešti namo ir parodyti tėveliams tos dienos pasiekimą. Nesustokime ieškoti, nes vis dar galime atrasti naujus istorinius Žemės lobius.

21 pasaulio stebuklas

21-pasaulio-stebuklas2

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 6-9 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu

Kaina: 8 € mokiniui

Vieta:

Klaipėdos r., Kretingalės sen., Letūkų k. Apžvalgos g. 2

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 650 33223

Apie edukaciją

Siekdami mokinius supažindinti su įspūdingiausiais architektūros statiniais iš viso pasaulio vos per 1 valandą, „Babilono soduose“ vykdome edukaciją „21 pasaulio stebuklas“. Dalyvius kviečiame į nuostabią kelionę po visą pasaulį nuo Amerikos krantų iki Australijos paplūdimių.

Edukacijos metu sužinosite kokiuose žemynuose yra tam tikri kultūriniai objektai, kurioje šalyje jie yra pastatyti ir kuo jie ypatingi. Edukaciją sudaro 2 dalys: teorinė ir praktinė.

Teorinės edukacijos dalies metu (trukmė – iki 40 min.), vaikštant po sodą, dalyviai bus supažindinami su 21 architektūros statinių miniatiūra iš 4 pasaulio žemynų: Afrikos ir Viduriniųjų rytų, Azijos ir Okeanijos, Europos ir Amerikos. Net 9 iš 21 „Babilono sodų“ miniatiūrų, puikuojasi reikšmingiausiuose įspūdingiausių pasaulio statinių sąrašuose: Babilono sodai ir Cheopso piramidė įtraukti į Pasaulio stebuklų sąrašą; Vėjo malūnai, Sidnėjaus operos teatras, Vasilijaus palaimintojo Soboras Maskvoje – į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą; Panteonas, Didžioji Kinų siena, Tadžmahalas, Koliziejus – į Naujausią pasaulio stebuklų sąrašą.

Praktinė edukacijos dalis (trukmė – 20 min.) susideda iš 21 architektūros statinio atpažinimo iš nuotraukos, rodomos multimedijos ekrane bei objektų, esančių miniatiūrų parke, lipdukų priklijavimo pasaulio kontūrinio žemėlapio plakate.

Tiek teorinė, tiek praktinė edukacijos „21 pasaulio stebuklas“ dalys, dėl pažinties su architektūros statiniais, jų sukūrimo istorija bei reikšme pasaulyje, plės dalyvių kultūrinį sąmoningumą, stiprins dailės, istorijos, geografijos žinias.

Diskusija su dalyviais apie “Babilono sodų“ miniatiūras plės mokinių suvokimą apie architektūrą (neoklasicizmo būdingiausias pastatas – Triumfo arka), mitologiją (Didysis Gizos Sfinkas, Merlion fontanas, Trevi fontanas ), religiją (Egipto piramidės, Tadžmahalo mouzoliejus, Vasilijaus palaimintojo soboras, Panteonas, šventykla Horyuri – Nara), scenos menus (Sidnėjaus operos teatras, Koliziejus).

Mažieji žemės lobių tyrinėtojai

mzl

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 1-4 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu

Kaina: 8 € mokiniui

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Siekdami vaikams padėti pažinti paslaptingą dinozaurų pasaulį, paleontologijos mokslą, suvokti fosilijų reikšmę ir jos jungtis su vaikystėje darytais „sekretais“ Dino parke, Radailiuose, vykdome edukaciją „Mažieji žemės lobių tyrinėtojai“. Edukaciją sudaro 3 dalys: teorinė, patyriminė ir praktinė.

Teorinės ir patyriminės edukacijos dalių metu (trukmė – iki 20 min.) vaikai bus supažindinami su įdomiausiais faktais apie dinozaurus. Atviros diskusijos metu dalyviai gilinasi į mėsėdžių bei žolėdžių dinozaurų skirtumus, ieško panašumų tarp dinozaurų ir jų palikuonių paukščių, apžiūrinėdami parke esančius dinozaurus, judančius, skleidžiančius garsus ir fiziniais išmatavimais atitinkančius anksčiau gyvenusius „baisiuosius driežus“.

Praktinė edukacijos dalis (trukmė – iki 40 minučių) susideda iš dviejų užduočių: tiranozauro fosilijos atkasinėjimo imitacinėje parko atodangoje bei sekreto sukūrimo Radailių parko teritorijoje. Ieškodami fosilijos: ją atkasdami ir bandydami atpažinti, vaikai susipažins su paleontologo profesija, jo darbo įrankiais, specifika, fosilijos ypatybėmis, praplės savo geografijos žinias.

Užduodami dalyviams klausimą, apie tai, ką jie gali palikti po savęs žemėje, kviesime juos kurti sekretus iš parko žiedų ir augalų, paslegiant juos po stikliuku ir užpilant žeme. Sekreto kūryba priartins vaikus prie jų tėvų žaidimų bei kultūros, lavins kūrybiškumą bei estetikos pajutimą. Paralelių ieškojimas tarp fosilijos ir sekreto ugdys dalyvių kritinį mąstymą.

Edukacijos pabaigoje dalyviai pristatys savo darbus ir pasidalins savo įspūdžiais, tokiu būdu lavins savo retorikos žinias ir emocinį intelektą. Dalyviai, palikdami savo sukurtus sekretus Dino parke, prisidės prie parko infrastruktūros gražinimo bei suteiks kitiems šios edukacijos dalyviams atradimo džiaugsmą, atkasant jų paliktus sekretus.

Edukacijos organizatoriai suteikia visas reikalingas priemones edukacijos dalyviams.

Gyvosios gamtos beieškant

gyvgm

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 90 min

Dalyvių amžius: 1-4 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu

Kaina: 6 € mokiniui

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Mokydamasis apie gamtą iš gamtos vaikas supranta, kad iš pažiūros gąsdinantys augalai, vabzdžiai, gyvūnai yra visai nebaisūs, o kaip tik – reikalingi ir atliekantys tam tikrą svarbų vaidmenį.

Edukacija „Gyvosios gamtos beieškant“ skirta vaikams pažinti ir paliesti gyvąją gamtą iš labai arti.

Edukacijos metu vaikus supažindinsime pirmiausia su skrajūnais paukštukais, jų namelių įvairove, parodysime kur gyvena voverytės ir kodėl šikšnosparniams taip pat reikia namelio.

Ieškodami Dinozaurų parke skruzdėlyno, išsiaiškinsime kodėl vieni gyvūnai ar vabalai saugomi Raudonojoje knygoje, kiti dar nėra įrašyti. Ieškosime žinių apie gilias lietuviškas tradicijas, tikėjimą ir papročius, diskutuos apie biologinės įvairovės ir ekosistemų atliekamų pagalbos funkcijų svarbą, bandant prisitaikyti prie klimato kaitos.

Edukacijoje dalyvaujantys vaikai sutiks nuostabiąsias parko pažibas – alpakas, jas pamaitins. Aplankys šalia esantį triušiukų miestelį – mokysis suprasti ką triušiukai valgo, ko negalima duoti, kaip laikyti ir glostyti, o kaip negalima kelti jų.

Iš arčiau pažįstant gyvąją gamtą, neabejotinai sustiprės ryšys tarp vaikų ir gamtos.

Suvaldyk, atrask ir pažink energiją iš naujo

sape

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 90 min

Dalyvių amžius: 5-11 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu

Kaina: 6 € mokiniui

Vieta:

Basanavičiaus g. 24A, Palanga

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 34244

Apie edukaciją

Išskirtinai grupėms „Eureka“ siūlo unikalią edukacinę programą –„Suvaldyk, atrask ir pažink energiją iš naujo“.

Užsiėmime ne tik mokiniai stebės kaip ir kokiais būdais galima išgauti elektros energiją, tačiau vieningomis komandomis bandys išsiaiškinti ir išbandyti praktikoje, kokia gi saulės energija, arba garų energija visiems žinoma Teslos energija, eksperimentuoti ir atrasti padės įrenginiai, kurių pagalbą išgavę skirtingais būdais energiją galės panaudoti praktikoje, kaip įžiebiant lemputė.

Eurekos laboratorijos klasės atmosfera ir gniaužiantys eksperimentai suvaldant ir atrandant energiją iš naujo užtikrins ne tik smagų laiką, bet ir sustiprins komdandiška dvasi1 ir įžiebs lemputę mokslo labirintuose. Iliuzijų namas EUREKA yra įrengtas vilos Aldonos, priklausančios Tiškevičių šeimai, patalpose. Daugelis architektūrinių erdvių ir sprendimų vis dar likę ir yra išsaugoti pastate. Šiuolaikinis menas ir istorija yra vienoje vietoje, susipynę veiklomis, spalvomis bei tam tikrais akcentais.

„Eureka“ – tai iššūkis Jūsų protui ir pasaulio suvokimui. Net trys aukštai, pilni nerealių eksponatų, maloniai nustebins ir privers pasukti galvą. Galėsite pabandyti perprasti Velnio tunelį, paklaidžioti po veidrodžių labirintą, išsiaiškinti senosios animacijos veikimo principą, pabuvoti Visatos kambaryje ar patikrinti savo regą ties optinėmis iliuzijomis.

Mūsų interaktyviame rūsyje rasite ir rimtesnių eksponatų, kurie pademonstruoja fizikos dėsnius ar reikalauja loginio mąstymo. Galėsite išbandyti savo balso jėgą prie decibelų matuoklio, suvokti garso greitį, perprasti iliuzionisų triukus ir dar daugiau! Taip pat bus galima patikrinti save ir išdrįsti basomis atsistoti ant pačių tikriausių vinių pėdų ar atsigulti ant vinių lovos.

Atradimo džiaugsmą garantuojame!

Labas Ąžuole

labaz

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 1-4 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: iki 30 moksleivių vienu metu

Kaina: 8 € mokiniui

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Mūsų senas parkas – rūmai dideli, čia gyvena eglės, ąžuolai žali… ir beržai – balti balti… Gamtoje tiek daug įdomių procesų, gyvių ir spalvų. O kiek ji turi paslapčių! Įminti šias paslaptis galėsite per tyrinėjimą, todėl gamtos pažinimo edukacija „Labas, Ąžuole!“ yra puiki priemonė norint skatinti vaikų domėjimąsi juos supančia aplinka ir joje vykstančiais procesais bei ugdant rūpestį ir meilę gamtai ir visam, kas gyva.

Ši edukacija padės vaikams suprasti gyvūno elgesį, norą bendrauti, pažinti juos supantį gyvąjį pasaulį, atverti naujas tiriamąsias erdves, ieškoti gamtinių medžiagų.

Vaikai, keliaudami po parką ir pažindinami su gamtos gėrybėmis, ugdys kritinį mąstymą, vizualinį erdvės suvokimą, dėmesio koncentravimą, kantrybę ir atkaklumą. Kiekviena užduotis atneš nuostabų atradimo džiaugsmą bei stengsis įminti vis daugiau ten slypinčių paslapčių.

Gamtos pažinimo edukacija taip pat gali būti puiki įvadinė mokymosi priemonė norint sudominti vaikus biologijos, fizikos, chemijos ir gamtos pažinimo mokslais. Nuo pat pirmų ekskursijos minučių mokiniai bus įtraukti į užduočių pinkles, mėgins prisiminti ar atspėti užkoduotus medžių pavadinimus, prisilies prie istorijos vingių, pasisveikins su ąžuolu ir apkabins seniausio Lietuvos medžio giminaitį. Taip pat ieškos laukinio skruzdėlyno ir bandys atspėti kodėl skruzdėlės tokios nedraugiškos aplinkiniams.

Edukacijos metu bus pasitelktas vaikų sugebėjimas orientuotis aplinkoje, tikslo siekimas, fizinis aktyvumas. Formuojamas atsakingumas ir komandinis darbas.

Edukacijos pabaigoje visi eisime maitinti alpakų ir triušiukų. Sakoma, kad būvimas su alpakomis yra stresinės terapijos dalis, atpalaiduojanti kūną ir dvasią.

Pažink ir iš naujo atrask mokslą ir istoriją

img-1803

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 5-8 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 35 moksleivių vienu metu

Kaina: 8 € mokiniui

Vieta:

Basanavičiaus g. 24A, Palanga

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 34244

Apie edukaciją

Išskirtinai grupėms „Eureka“ siūlo unikalią edukacinę programą –„Pažink ir iš naujo atrask mokslą ir istoriją“, kurios metu stebėsime chemines, egzotermines reakcijas, spalvų kitimą, deguonies ir vandenilio išsiskyrimą, skirtingų dujų fizikines savybes.

Visi įspūdingiausi eksperimentai vienoje edukacijoje. Eurekos laboratorijos klasės atmosfera ir gniaužiantis eksperimentai užtikrins ne tik smagų laiką, tačiau sustiprins ir mokslo žinias.

Iliuzijų namas EUREKA yra įrengtas vilos Aldonos, priklausančios Tiškevičių šeimai, patalpose. Daugelis architektūrinių erdvių ir sprendimų vis dar likę ir yra išsaugoti pastate. Šiuolaikinis menas ir istorija yra vienoje vietoje, susipynę veiklomis, spalvomis ir tam tikrais akcentais.

„Eureka“ – tai iššūkis Jūsų protui ir pasaulio suvokimui. Net trys aukštai, daugiau nei 60 nerealių eksponatų, maloniai nustebins ir privers pasukti galvą. Mūsų interaktyviame rūsyje rasite ir rimtesnių eksponatų, kurie pademonstruoja fizikos dėsnius ar reikalauja loginio mąstymo.

Galėsite išbandyti savo balso jėgą prie decibelų matuoklio, suvokti garso greitį, perprasti iliuzionisų triukus ir dar daugiau! Taip pat bus galima patikrinti save ir išdrįsti basomis atsistoti ant pačių tikriausių vinių pėdų ar atsigulti ant vinių lovos. Galėsite pabandyti perprasti Velnio tunelį, paklaidžioti po veidrodžių labirintą, išsiaiškinti senosios animacijos veikimo principą, pabuvoti Visatos kambaryje ar patikrinti savo regą ties optinėmis iliuzijomis.

Atradimo džiaugsmą garantuojame!

Apversto namo nepaprastieji lobiai

apverstas

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 3-7 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: iki 30 moksleivių vienu metu

Kaina: 4 € mokiniui

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Kodėl taip smalsu pasižiūrėti pro kaimynų namų rakto skylutę? Ogi todėl, kad visada atrodo, kad pas juos namuose ne tik žolė žalesnė, bet ir slepiami lobiai, paslaptys bei intriguojnatys pomėgiai, apie kuriuos niekas negali sužinoti.

Edukacinė programa „Apversto namo nepaprastieji lobiai”- tai komandinės užduotys, lavinančios ne tik pastabumą, bet ir gebėjima susitelkti ties užduotimis, tikrinančiomis matematikos, geografijos ir literatūros mokslo žinias.

APVERSTAS NAMAS – tai unikalus ant stogo pastatytas namas, kuriame viskas apsivertę aukštyn kojomis, žaismingai sujaukiant mūsų kasdienę rutiną ir pojūčius.

Edukacijos metu suteikiama beribė laisvė perteikti fantaziją realioje erdvėje, pasitelkiant šiuolaikiškiausias išraiškos priemones.

Mažieji mokslininkai magiškame optinių iliuzijų pasaulyje

img-9593

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 60 min

Dalyvių amžius: 1-4 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 45 moksleivių vienu metu

Kaina: 7 € mokiniui

Vieta:

Basanavičiaus g. 24A, Palanga

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 34244

Apie edukaciją

„Mažieji mokslininkai magiškame optinių iliuzijų pasaulyje“ susipažins su optinėmis iliuzijomis, 3D piešinių pasauliu, interaktyviais eksponatais, loginiais uždaviniais ir dar daugelį ne tik smagių bet įtraukiančių eksponatų.

Edukacijos metu vaikai pas mus ne tik sužinos, kaip iš citrinos pasigaminti elektrą ar vulkano išsiveržimą, bet ir stebės chemines, egzotermines reakcijas.

Mes čia išgausime elektrą net iš vaisių ir žinoma darysime kitus įdomius eksperimentus, kas garantuoja puikų laiką ir žinias apie mus supantį pasaulį. Čia ne šiaip muziejus, kur atėjai, pamatei ir išėjai. Čia reikia dalyvauti, stebėti ir eksperimentuoti.

Iliuzijų namas EUREKA yra įrengtas vilos Aldonos, priklausančios Tiškevičių šeimai, patalpose. Daugelis architektūrinių erdvių ir sprendimų vis dar likę ir yra išsaugoti pastate. Šiuolaikinis menas ir istorija yra vienoje vietoje, susipynę veiklomis, spalvomis ir tam tikrais akcentais.

„Eureka“ – tai iššūkis Jūsų protui ir pasaulio suvokimui. Net trys aukštai, daugiau nei 60 nerealių eksponatų, maloniai nustebins ir privers pasukti galvą. Mūsų interaktyviame rūsyje rasite ir rimtesnių eksponatų, kurie pademonstruoja fizikos dėsnius ar reikalauja loginio mąstymo.

Galėsite išbandyti savo balso jėgą prie decibelų matuoklio, suvokti garso greitį, perprasti iliuzionisų triukus ir dar daugiau! Taip pat bus galima patikrinti save ir išdrįsti basomis atsistoti ant pačių tikriausių vinių pėdų ar atsigulti ant vinių lovos. Galėsite pabandyti perprasti Velnio tunelį, paklaidžioti po veidrodžių labirintą, išsiaiškinti senosios animacijos veikimo principą, pabuvoti Visatos kambaryje ar patikrinti savo regą ties optinėmis iliuzijomis.

Iliuzijų name „EUREKA“ įdomu viskas – net ir mokytis!

Priešistorė, dinozaurai ir aš (Google karta)

gg

Edukacijos trukmė: 90 min

Dalyvių amžius: 7-12 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: iki 35 moksleivių vienu metu

Kaina: 6 € mokiniui

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 685 11764

Apie edukaciją

Edukacija pasitelkiant šiuolaikines technologijas supažindins jaunimą su priešistore. Tai archeologinis patyrimas pasitelkiant jaunimo geriausią draugą – mobilųjį telefoną.

Naudodami vaizdines priemones edukacijos dalyviai supažins su Mezazojaus era, kurios metu ir gyveno dinozaurai. Edukacijos metu moksleiviams pateikiama ne tik sausa istorija apie pasaulio formavimąsi ir tuo metu egzistavusius gyvius, bet ir įdomūs faktai, suteikiantys dalyviams pažinimo džiaugsmą.

Po Mezozojaus eros pristatymo, klasė padalijama į kelias komandas. Joms duodami mobilieji telefonai su užuominomis. Dalyviai turi per tam tikrą laiką naudojantis GPS bei išmaniojo programėle rasti visus kodus. Spręsdami užduotis  moksleiviai susipažįsta su dinozaurais, jų egzistavimu bei ypatumais.

Edukacijos metu bus ugdomas komandinis darbas, stiprinantis bendradarbiavimo, bendravimo, sąmoningumo bei kūrybiškumo įgūdžius.  Norėdami kartu pasiekti rezultatų, dalyviai turės padėti tiems komandos nariams, kuriems seksis prasčiau. Ir žinoma, didžiausia paskata, radus visas užuominas, gauti apdovanojimą.

Ateik ir išbandyk savo proto ir kojų miklumą edukacijoje „Priešistorė, dinozaurai ir aš (Google” karta)“.

Kūčiukai – tradicija ir patobulinimai

t31449823860-46f70f81d1-o

Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.

Edukacijos trukmė: 90 min

Dalyvių amžius: 1-6 klasių mokiniams

Dalyvių skaičius: nuo 10 iki 35 moksleiviai vienu metu

Kaina: 7 € mokiniui

Vieta:

Pušyno g. 9, Radailiai, Klaipėdos raj.

Tel. nr. pasiteiravimui:

+370 652 55666

Apie edukaciją

Labai labai seniai Lietuvoje vėlės buvo vadinamos kočėmis, o prieš pat šv. Kalėdas buvo tikima, kad aplanko mus vėlės, todėl mūsų protėviai nuostabią stebuklingą ilgąją naktį pavadino vėlių garbei – Kūčiomis. Šią naktį sakoma, kad vyksta stebuklai, o kad jų nepraleisti, reikia iš anksto pasiruošti. Vienas iš tokių pagalbininkų yra kūčiukai. Jie tinkami burtams, dovanoms, spėjimams, žaidimams ir aišku maistui. Tai pagrindinis akcentas sutinkant Kūčias. Kiekvienoje šeimoje kūčiukų gamybos tradicijas perduoda iš karto į kartą, tačiau tokių šeimų mažėja ir kartais pamirštame senąsias tradicijas.

Ši edukacija yra nuostabus vaikams potyris pažinti kūčiuką, ar kitaip vadinamą kleckučiais, prėskučiais, galkutėmis, kalėdukais, buldikais, pulkeliais, kukuliais, paršeliukais, šližikais.
Pradžioje vaikai bus supažindinti su istorija, kodėl kūčiukai yra tokie svarbūs ir kodėl mes apie juos šnekame.

Vėliau po gražios įžangos, vaikai patys gamins skaniausius tradicinius kūčiukus, keps ir valgys su aguonpieniu ir, be abejo, liks įsidėti ir dovanoms tėveliams.

Užsiėmimo metu bus skatinama ir pagalba draugui, tai betarpiškas padėjimas savo draugams – kam nesiseka, padėti ar kartu pasiekti norimą rezultatą. Tai ir asmeninis bet kartu ir komandinis darbas – kūčiukų gamyba.

Edukacija sukurs kalėdinę nuotaiką kiekvieno vaiko širdelėje, o bendras susėdimas prie stalo primins apie artėjančias gražiausias metų šventes.