Apie mus

2013 metų birželio 23 dieną buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Baltijos šalyse „Dinozaurų parkas“.
Radailių miestelio džiunglėse apsigyveno daugybė laukinių dinozaurų, kurie per visus šiuos metus buvo dresuojami ir auklėjami. Todėl dabar drąsiai galime teigti – jie mūsų mieli didžiaūgiai augintiniai.
DINO PARKAS

Pramogos visai šeimai

Radailiuose įsikūręs – „Dinozaurų parkas“, skirtas visai šeimai, tiek mažiems, tiek dideliems. Parko apsuptyje gyvena 50 iš priešistorės sugrįžusių, įspūdingų, realaus dydžio dinozaurų, o šalia jų – išsidėsčiusios daugybė pramogų vaikams ir suaugusiesiems: 5D kinas, karuselės, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai, batutai, šikšniukų kalva, mini zoologijos sodas ir dar daugiau.
Kiekvienais metais atsinaujiname ir sukuriame lankytojams vis daugiau veiklų. O geriausia tai, kad visos Dino parko aktyvios pramogos jau įskaičiuotos į bilieto kainą!
MAITINIMAS

Gardus maistas

Dinozaurų parke veikia picerija, viliojanti ypatingai skaniomis picomis, ledainė kupina gaiviausių desertų, bei grilius, kuriame visi ras sau patinkančių užkandžių. Prieš išeinant, kiekvienas lankytojas suvenyrų parduotuvėje turi galimybę įsigyti atminimo dovanėlę, suvenyrą. Išrankiausiems parko smaližiams neseniai atidarėme Dino saldainių krautuvėlę, kuriame siūlome daugybę spalvotų skanumynų.
Šalia Dinozaurų parko esantis Radailių dvaro restoranas siūlo išbandyti dar neatrastus europietiškos virtuvės skonius bei mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu.
RADAILIŲ DVARAS

Atpalaiduojantis poilsis

Nuotykių pilnos dienos pabaigai kviečiame nakvynei ir SPA malonumams. Erdvūs ištaigingi kambariai su lauko terasomis – balkonais, šeimyniniai su mini virtuvėlėmis ir romantiški liukso kambariai su sūkurine vonia suteiks poilsiui žavingų akimirkų.
SPA centre turime tris baseinus, kurie pritaikyti skirtingo amžiaus lankytojams – nuo mažiuko 30 cm gylio iki 1,5 m su daugybe povandeninių srovių. O kur dar pirčių erdvės, poilsiui skirti pašildyti suolai – idealiai tiks dienos pabaigai pailsėti su vaistažolių arbatos puodeliu.
Daugiau nei 50

Įspūdingų dinozaurų

Į kainą įskaičiuotos

Aktyvios pramogos

Parke ir restorane

Gardus maistas

Jaukūs ir patogūs

Apartamentai nakvynei

Atpalaiduojantis

SPA poilsis